پاوربانک

 

پاوربانک ها در زندگی

 

از جمله مشکلاتی که همیشه ما انسان های متمدن امروز داریم استرس تمام شده شارژ گوشی، تبلت، لپ تاپ و …. زمانی است که به برق برای شارژ این وسایل برقی دسترسی نداریم.

خوشبختانه پیشرفت علم برای این مشکل راه حلی دارد. پاوربانک ها یکی از منابع برق کوچک هستند که به کمک آنها میتوان وسایل برقی را به راحتی شارژ کرد.

پاور بانک‌ دستگاهی قابل حمل است که دارای درگاه USB برای شارژ کردن گوشی همراه، تبلت و … است. عمدتا پاور بانک ها نمیتوانند نیروی وسایل برقی بزرگ را تامین کنند. اما با توجه به توان پاوربانک ها این امکان وجود دارد که نیروی تلفن همراه، پخش کننده موسیقی، لپ تاپ ، ایرباد و…. را شارژ کنند. بنابراین ضرورت به همراه داشتن یک پاوربانک کابردی در هر سفر کوتاه و بلندی بیش از پیش مطرح می‌شود.

پاوربانک

پاور بانک ها عمدتا در ابعاد کوچک و قابل حمل هستند که توان و ظرفیت هاس متفاوتی دارند. در هر حال وقتی که هیچ دسترسی به درگاه اتصال به برق نداشته باشید، برای شارژکردن ابزار الکترونیکی‌ شما به دادتان خواهد رسید.

پاوربانک

پاوربانک را می‌توان به بانکی متشکل از چند باتری با ظرفیت‌های متفاوت تشبیه کرد که در هنگام دسترس بودن برق، انرژی را در خود ذخیره می‌کند و در مواقع دور از دسترس‌بودن برق، دیگر تجهیزات الکترونیکی را شارژ می‌کند.

پاوربانک

اولین پاوربانک چه زمانی ساخته شد؟

در سال 2001 ، زمانی که یک دانشجو چند باتری را برای کنترل جریان سر هم کرد، برای اولین بار مفهوم پاور بانک قابل حمل مطرح شد توسط یک شرکت چینی به نام Pisen ساخته شد. طرح اولیه دو باتری AA بود که توسط یک مدار کنار هم قرار گرفتند. اولین نمایش عمومی این اختراع در نمایشگاه بین‌المللی لوازم الکترونیکی مصرفی لاس وگاس انجام گرفت.

پاوربانک

تاریخچه ساخت پاوربانک

پاور بانک تحت عنوان “محفظه موتور” توسط شرکت Huaqi  معرفی شد. هنگامی که دیگر شرکت‌ها مانند Aigo  و Anytone  وارد بازار شدند، صنعت پاوربانک پیشرفت چشمگیری یافت یافت. در دنیای امروز پاوربانک های متعددی در بازار وحود دارند که میتوان آنها را در جیب خود حمل کرد و به محض نیاز گوشی به شارژ از آن استفاده کرد. در طول تاریخچه پاوربانک ها برند های متعددی وارد بازار شده اند که با هم در رقابت هستند

پاوربانک

پاوربانک هایی که در ابتدا تولید میشدند حجیم بودند و عمر کوتاهی داشتند. امروزه، پاوربانک های تولیدی جمع و جور بوده و داری عمر طولانی تر هستند. این پاور بانک‌ها مجهز به پورت های USB، چراغ قوه ، وای فای، باتری‌های لیتیوم  و لیتیوم پلیمری چند کاربره هستند. بنابراین شما می‌توانید بر اساس نیازهایتان پاور بانک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پاوربانک

 مزایای استفاده از پاوربانک

پاورپانک از جمله وسایل برقی است که کمبود آنها در زندکی هر شخصی مشخص است و تقریبا کسی نیست که موافق این موضوع نباشد پاوربانک ها کارآمد هستند.

داشتن یک پاوربانک با یک توان عالی و از یک برند خوب میتواند نگرانی ما را در مورد تغذیه وسایل الکترونیکیمان در موارد ضروری برطرف کند.

  • حمل آسان
  • مقرون به صرفه بودن
  • قابلیت استفاده مداوم و بدون محدودیت
  • شارژ سریع
  • عدم نگرانی درمورد تمام شدن باتری موبایل
  • استفاده بدون محدودیت زمانی

 

خرید پاوربانک از فروشگاه سارا جی اس ام تضمینی در بهترین خرید.

کلیدواژه : مزایای پاوربانک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *